" " " "

Приватним клієнтам

Наші послуги

priv

Приватним клієнтам

Представництво в судах

Представництво та захист в суді допомагає учаснику судового процесу отримати якісні юридичні послуги і істотно підвищити шанси на виграш судової справи. Представник діє за дорученням і може здійснювати будь-які дії, на які його уповноважить довіритель, що дозволяє довірителю не брати участь в судовому процесі і не відриватися від своєї професійної діяльності.

Задача юристів компанії «AVG» – мінімізувати усі можливі ризики для клієнта, в тому числі — в результаті судових розглядів. Однак у випадку, якщо судового розгляду уникнути не вдається, юристи нашої компанії на високому професійному рівні готові захищати інтереси клієнта у судових інстанціях.

 

Розроблення та укладення мирових угод

Мирова угода — інструмент оформлення домовленостей сторін судового спору.
Застосовується у випадках, коли сторони добровільно і самостійно знайшли спосіб врегулювати спір (в рамках предмета позову) і хочуть надати своїм домовленостям юридичну силу.

Укладення мирової угоди в судовому розгляді — це швидкий і ефективний спосіб вирішити суперечку і досягти згоди, але є й інша сторона медалі — ризик не отримати очікуване. Мирова Угода може бути укладена на будь-якому етапі процесу та дозволяє скоротити строки вирішення спору та може скоротити витрати на судовий розгляд.

 

Послуги психолога

У своїй роботі ми користуємось послугами психологів та нашим довірителям можемо радити на вибір спеціалістів у галузях сімейної, дитячої, бізнес психології, які мають багатолітній позитивний досвід роботи.