" " " "

Кейси

Наші кейси

Реєстрація торгової марки

Суть справи: Власники компанії прагнули зареєструвати власну торгову марку, яка являє собою складне комбіноване позначення. Оскільки відповідна процедура потребує певного досвіду та знань, підприємці звернулись за допомогою до юридичної компанії «AVG».

Позиція довірителя: Довіритель не знав, як відбувається процес реєстрації та як найкраще захистити власну торгову марку. Власники висловили бажання подавати заявку на реєстрацію всього складного зображення бренду. Їх головна умова була — зареєструвати торгову марку якомога швидше та з мінімальними витратами.

Перебіг справи: Юристи компанії «AVG» повідомили, що з юридичної та практичної точки зору, реєстрація комбінованого позначення торгової марки не захистить фірму від проявів конкурентів в майбутньому. Й порадили  реєструвати як окремі елементи комбінованого зображення, так і логотип фірми в цілому. Сьогодні довірителі продовжують успішно здійснювати свою діяльність та вже на власному досвіді переконались у тому, що зробили правильний вибір.

Реєстрація авторського права

Суть справи: Керуючий партнер компанії «AVG» Катерина Власюк написала та видала автобіографічну книгу «Розлучення. Сповідь адвоката». Юристи компанії зайнялися реєстрацією авторських прав на книгу та подали відповідну заявку до Державної служби інтелектуальної власності України.

Позиція довірителя: Таким чином компанія «AVG» продемонструвала, що піклується не тільки про захист прав та інтересів своїх довірителів, а й про власних працівників.

Перебіг справи: Теоретично сторонній особі привласнити авторські права на твір досить тяжко. Адже існує презумпція авторства, яка гарантована ст. 435 Цивільного кодексу України. Паралельно законодавство передбачає можливість державної реєстрації авторських прав з отриманням відповідного свідоцтва. Саме свідоцтво є гарантом захисту від неправомірного використання твору іншими особами, в судових справах, при укладанні угод на отримання винагороди за використання твору тощо.