" " " "

Про нас

Дізнайтеся про нас

Головна наша цінність - клієнт

Юридична компанія «AVG» була заснована два роки тому – в 2014 році. Це одна із молодих українських юридичних компаній, яка стрімко розвивається на ринку юридичних послуг України.  В 2016 році компанія увійшла в ТОП-5 провідних юридичних гравців в сфері сімейного права.

  • Головна цінність компанії — фаховий захист клієнтів.
  • Юридична допомога має увійти в життя українців на рівні фахових «сімейних лікарів», які постійно супроводжують, а не «хірургів» — які з’являються на стадії судового розгляду.
  • Юристи компанії постійно відвідують навчання з підвищення кваліфікації та семінари, слідкують за змінами у законодавстві, перебігом реформ та ініціатив.
  • Основний капітал компанії «AVG» — це професіонали своєї справи та самодостатні особистості, які люблять свою роботу та вміють з позитивом дивитись на життя. До роботи в компанії залучають як спеціалістів з досвідом, так і молодих юристів.
  • Для нас кожний член нашої команди — це людина, якій можна довірити справу клієнта. Конфіденційність – це головне правило у нашій роботі.
  • Успішне вирішення справ наших клієнтів – це запорука ділової репутації «AVG».

 

Катерина Власюк  — керуючий партнер юридичної компанії «AVG» та кращий адвокат у сфері сімейного права 2016 року. За версією авторитетного профільного видання в сфері юриспруденції входить в ТОП-5 юристів із сімейного права. В цьому році юридична компанія Катерини «AVG» увійшла в першу п’ятірку компаній в сфері сімейного права.

Катерина Власюк є головою Комітету з міжнародного права Асоціації адвокатів України. Має відзнаки та нагороди від органів державної влади. В 2016 році випустила свою першу автобіографічну книгу з юридичними порадами — «Розлучення. Сповідь адвоката».

«Задумуючи свою книгу, я хотіла поділитися своїм адвокатським і жіночим досвідом у такому складному питанні, як розлучення. Я хочу висловити підтримку жінкам, які з різних причин перебувають у цьому процесі. Допомогти їм зрозуміти, що все минає. І переконати в тому, що всі мають право на щастя. Всупереч усім стереотипам, які ще й досі є у нашому суспільстві, та стійким уявленням про складність побудови нових стосунків для розлучених жінок.

Як адвокат, можу вас запевнити, що у кожного є право на щастя. Як жінка — вірю в сімейні цінності, домашнє вогнище і знаю, що ми завжди отримуємо те, у що щиро віримо».

Разом із професійною діяльністю, Катерина активно займається благодійністю. В цьому році вона запустила соціальний проект «Право на щастя», основне завдання якого — допомагати людям, які планують вступати у шлюб чи розлучатися.

 

Наша Команда

kat
Катерина ВласюкКеруючий партнер

Успішний адвокат. Входить в TOП-5 юристів з сімейного права.

Голова Комітету з міжнародного права Асоціації адвокатів України.

Засновник проекту «Право на щастя».

Автор книги «Розлучення. Сповідь адвоката».